Kontakt

Skolledare


Magnus Flink
Verksamhetschef
magnus.flink@edu.varnamo.se

Svante Leo
Rektor för Tekniksektorn
EE, NA, TE
svante.leo@edu.varnamo.se





Inga-Lill Svanholm
Rektor för Humanistsektorn
BF, ES, SA, VO, IMYBF
inga-lill.svanholm@edu.varnamo.se

Andreas Nelander
Rektor för Entreprenörsektorn
BA, EK, HA, RL, VF, IMYRL
mailto:andreas.nelander@edu.varnamo.se



         Viktor Radell
         Rektor för Utvecklingssektorn
        FT, IN, IMA, IMS, IMYFT, IMYIN
        viktor.radell@edu.varnamo.se

     


         Johan Grahn
         Rektor för Gymnasiesärskolan
         johan.grahn@edu.varnamo.se



Sara Salén
Utvecklingsstrateg
sara.salen@edu.varnamo.se