• Schema
  • Webbkarta
  • In English
  • Om webbplatsen
  • Inloggning
  • Nyhetsarkiv

Elevassisten / Resurspedagog

Sign

Förnamn

Efternamn

E-post

Telefon






Gl

Lena

Gunnarsson

lena.g.gunnarsson@edu.varnamo.se

377621/377666

SjE

Eva

Sjöstrand

eva.e.sjostrand@edu.varnamo.se

377621/377666

SöB

Birgitta

Söderberg

birgitta.a.soderberg@edu.varnamo.se

377621/377666

Zi

Hamid

Zaheri

hamid.x.zaheri@edu.varnamo.se

378265

Cs

Panagiotis

Chaliazis

panagiotis.c.chaliazis@edu.varnamo.se

377485

 

Lars

Pettersson

lars.m.pettersson@edu.varnamo.se

378253

 

Jonathan

Rasheed

jonathan.j.rasheed@edu.varnamo.se

377621/377666

 

Petra

Svensson

petra.m.svensson@edu.varnamo.se

377621/377666

 

Startsida

  • Gymnasiesärskoleprogram
  • Gymnasieprogram
  • In English!
  • Matsedel
  • Om webbplatsen
  • Schemalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
  • Webbmaillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
  • Webbkarta

Kontakt

Finnvedens Gymnasium | Prostgårdsvägen 3 (besök) | 33183 Värnamo | tfn. 0370-377344 | e-post: gymnasiet@varnamo.se | Kontakt